Revolver Alfa Para Classic Steel 9241, 4" kal. 9 mm Luger
Kód: RA003Detailní popis produktu
Revolvery ALFA Para jsou určeny všem milovníkům revolverů, kteří chtějí často střílet z velkorážového revolveru, ale při podstatně nižších nákladech na střelivo, což umožňuje právě pistolový náboj 9 mm Luger – známý také jako 9 mm Parabellum. Jeho trvale nízká cena a celosvětové rozšíření jsou ideální pro sportovní, služební i sebeobranné využití. Navíc použitím pistolového náboje podle koncepce ALFA Para získávají vlastnosti revolveru zcela nový rozměr a přizpůsobují revolver požadavkům moderních střelců. Konstrukce ALFA Pára je založena na osvědčených revolverech ALFA Steel ráže 357 Magnum / 38 Special s robustním ocelovým rámem a všemi ostatními díly vyrobenými z kvalitních ocelí. Přesné rozměry a čisté opracování předních vodicích ploch nábojových komor zaručují dobrou přesnost střelby při většině laborací náboje 9 mm Luger, a to iv případě nábojového válce „Classic“ v plné délce.
Nabíjecí klipy revolveru ALFA Para jsou navrženy pro maximální životnost, spolehlivost a odolnost vůči nečistotám. Přípravek Para Loader umožňuje pohodlné plnění nabíjecích klipů a snadné odstranění vystřelených nábojnic.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zbraně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Kód produktu: | RA003 |
| Kaliber: | 9 mm Luger |
| Délka hlavně: | 4"(103 mm) |
| Celková délka mm: | 243 |
| Kapacita: | 6 rán |
| Hledí: | nastaviteľné hľadí |
| Povrchová úprava: | černění |
| Střenky: | gumová |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Česká spoločnosť ALFA – PROJ spol. s r.o. sa od roku 1993 zaoberá vývojom a výrobou zbraní a policajných pút. Venuje sa najmä výrobe revolverov a revolverových pušiek najrôznejších kalibrov. Nechýba ani výroba voľnopredajných typov zbraní ako sú flobertky do 7.5 Joula a vzduchových pištolí. Ich policajné putá majú zavedené vo výzbroji české a slovenské ozbrojené zložky.
| Výrobní společnost : | AlfaProj s.r.o. |
|---|



