Flobertka revolver Alfa 661 kal. 6 mm, čierna
Kód: FR003Podrobný popis
Revolver českej značky Alfa-Proj model 661 v kal. 6 mm ME Flobert. Energia strely je do 7.5 J. Kapacita valca je 9 nábojov. Dĺžka revolvera je 281 mm a dĺžka hlavne je 6´´ (151 mm). Hmotnosť je 980 g.
Flobert revolvery značky ALFA-PROJ majú označenie C.I.P. a sú na nich vyrazené české testovacie značky.
Obsah Balenia:
- Flobertka Alfa 661 čierna, plast
- Plastový kufrík
- Čistenie
- Návod
- Záručný list
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zbrane |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Kód produktu: | FR003 |
| Kaliber: | 6 mm |
| Dĺžka hlavne: | 6" (151 mm) |
| Celková dĺžka mm: | 281 |
| Kapacita: | 9 rán |
| Mieridlá: | nastaviteľné |
| Povrchová úprava: | černenie |
| Pažbička: | plast |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Česká spoločnosť ALFA – PROJ spol. s r.o. sa od roku 1993 zaoberá vývojom a výrobou zbraní a policajných pút. Venuje sa najmä výrobe revolverov a revolverových pušiek najrôznejších kalibrov. Nechýba ani výroba voľnopredajných typov zbraní ako sú flobertky do 7.5 Joula a vzduchových pištolí. Ich policajné putá majú zavedené vo výzbroji české a slovenské ozbrojené zložky.
| Výrobná spoločnosť : | AlfaProj s.r.o. |
|---|



