Revolver Alfa Para Classic Steel 9241, 4" kal. 9 mm Luger
Kód: RA003Podrobný popis
Revolvery ALFA Para sú určené všetkým milovníkom revolverov, ktorí chcú často strieľať z veľkorážového revolvera, ale pri podstatne nižších nákladoch na strelivo, čo umožňuje práve pištoľový náboj 9 mm Luger – známy aj ako 9 mm Parabellum. Jeho trvalo nízka cena a celosvetové rozšírenie sú ideálne na športové, služobné aj sebaobranné využitie. Navyše použitím pištoľového náboja podľa koncepcie ALFA Para získavajú vlastnosti revolvera úplne nový rozmer a prispôsobujú revolver požiadavkám moderných strelcov. Konštrukcia ALFA Para je založená na osvedčených revolveroch ALFA Steel kalibru 357 Magnum / 38 Special s robustným oceľovým rámom a všetkými ostatnými dielmi vyrobenými z kvalitných ocelí. Presné rozmery a čisté opracovanie predných vodiacich plôch nábojových komôr zaručujú dobrú presnosť streľby pri väčšine laborácií náboja 9 mm Luger, a to aj v prípade nábojového valca „Classic“ v plnej dĺžke.
Nabíjacie klipy revolvera ALFA Para sú navrhnuté pre maximálnu životnosť, spoľahlivosť a odolnosť voči nečistotám. Prípravok Para Loader umožňuje pohodlné plnenie nabíjacích klipov a jednoduché odstránenie vystrelených nábojníc.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zbrane |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Kód produktu: | RA003 |
| Kaliber: | 9 mm Luger |
| Dĺžka hlavne: | 4"(103 mm) |
| Celková dĺžka mm: | 243 |
| Kapacita: | 6 rán |
| Mieridlá: | nastaviteľné hľadí |
| Povrchová úprava: | černenie |
| Pažbička: | gumová |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Česká spoločnosť ALFA – PROJ spol. s r.o. sa od roku 1993 zaoberá vývojom a výrobou zbraní a policajných pút. Venuje sa najmä výrobe revolverov a revolverových pušiek najrôznejších kalibrov. Nechýba ani výroba voľnopredajných typov zbraní ako sú flobertky do 7.5 Joula a vzduchových pištolí. Ich policajné putá majú zavedené vo výzbroji české a slovenské ozbrojené zložky.
| Výrobná spoločnosť : | AlfaProj s.r.o. |
|---|



